SEC jalgpalli kokkuvõte: esimene nädal

Nick Chubb Georgia jalgpall Nick Chubb Georgia jalgpallKrediit: Scott Cunningham / Getty Images

Lapsena ootasin innukalt, et saaksin oma ema ema septembrinumbri kätte Lõuna elamine et saaksin neelata ülikoolide jalgpalli eelvaate 'All South'. Need olid lihtsamad ajad enne spordiveebide, Interneti-teadetetahvlite ja muude 24/7 ülikoolide jalgpallide kajastamise päevi. Seetõttu on mul hea meel kirjutada sellel nädalal SEC jalgpalli kajastava saidi jaoks kaks veergu. Esmaspäeviti võtan kokku laupäevase tegevuse ja annan teile oma SEC Power Polli ja nädala mängija. Reedeti vaatan eelseisva nädalavahetuse parimaid mänge ja esitan oma ennustused. Loodan, et teile meeldib hooaeg!

Nädala mäng: Texas A&M 31, UCLA 24 (ületunnitöö)

Texas A&M pidas UCLA hilinenud rallit, et teenida oma esimene koduvõit 20 parema asetusega vastase üle pärast SEC-iga liitumist 2012. aastal. Aggies juhtis neljanda veerandi lõpus 24–9, kuid UCLA viskas kaks tabamust ja kahepunktilise konversiooni viimasel neljal ja poolel minutil lisaaja sundimiseks. Texase A&M tagamängija Trevor Knight jooksis ühe jardi joonelt neljandale ja väravale ning tabas võidu, kui Aggie kaitsja Justin Evans lõi väravajoonel UCLA tagamängija Josh Roseni neljanda söödu.

Nädala mängija: Nick Chubb, Gruusia

Chubb asus taas tegutsema pärast seda, kui sai mullu oktoobris katastroofilise põlvevigastuse Tennessee vastu. Ta kandis palli 32 korda 222 jardi ja kahe maandumisega, sealhulgas 55 jardi maandumisjooks, mis kinnistas Georgia 33-24 võidu Põhja-Carolina üle.